Klikni, navštiv a dej LIKE na našem Facebooku

Novinky a AKČNÍ NABÍDKY

Komunikujeme i přes Facebook


 


 

DOPORUČUJEME PRO PRAHU A PRAHU-ZÁPAD

www.topenarvajner.cz

 

Náš obchod využívá službu
,,OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY"
recenzi obchodu naleznete kliknutím na obrázek

Podporuje mojeID

» Archiv aktualit
Zvýhodněné sety

Nově nabízíme zvýhodněné sety revizních dvířek pro HUP a elektro.

Nejžádanější rozměr 500x500 mm nabízíme v sadě dvou kusů - s odvětráním pro hlavní uzávěr plynu a hladká dvířka pro elektro rozvaděč za zvýhodněnou cenu.

Montážní návod - revizní dvířka, sádrokartonový podhled

Rozšiřujeme novou kategorii NÁVODY. Nejen, že si zde můžete prohlédnout video jak správně nalepit zakoupenou samolepku HUP nebo BLESK, ale navíc jsme pro Vás připravili montážní návod na revizní dvířka do sádrokartonového podhledu.

Dvířka do SDK

Do sortimentu jsme zařadili nově i revizní dvířka do sádrokartonu a protipožární revizní dvířka do sádrokartonu. Nabídka je široká!!!!

Můžete si vybrat revizní dvířka klasická do sádrokartonu určená do bytů či kanceláří s různou tloušťkou desky (12,5 mm a 15mm).

Více zde:
http://www.mrizkydvirka.cz/REVIZNI-DVIRKA-DO-SDK-c6_0_1.htm

Protipožární revizní dvířka jsou určena pro závěsné podhledy a šachtové SDK stěny s protipožárními požadavky druhu D1 a nezvyšují intenzitu požáru a také do sádrokartonových systémů. Skládajíse z pevného hliníkového rámu a výklopné hliníkové klapky, osazené sádrokartonovou GKF výplní o síle 25mm. 

Více zde: http://www.mrizkydvirka.cz/PROTIPOZARNI-DVIRKA-DO-SDK-c8_0_1.htm


V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.
Označující samolepky

Nově v našem sortimentu naleznete samolepky HUP a BLESK pro snadné označení Vašich revizních dvířek k plynoměru či k elektroměru.

ZmIwYmQzZ